x
Chorwacja - KierunekChorwacja.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Dubrovnik, Chorwacja Baška, Chorwacja Chorwacja, plaże Wakacje w Chorwacji Wodospady w Chorwacji

/ O Serwisie

O serwisie

 

Przede wszystkim "Przewodnik"

Serwis kierunekchorwacja.pl jest kompleksowym przewodnikiem po Chorwacji. Największy nacisk stawiamy na szczegółowy opis miast i chorwackich kurortów. Subiektywnie opisujemy dane miejsca, wyszczególniamy zabytki i atrakcje turystyczne, piszemy o historii poszczególnych miast, sposobach dojazdu i parkingach. Zwracamy uwagę nie tylko na oczywiste i oficjalne fakty, które znaleźć można w dziesiątkach innych przewodników, ale piszemy także o naszych odczuciach, informujemy o mniej przyjemnych kwestiach danych miejsc i o problemach, jakie mogą nas spotkać.

Mnóstwo porad praktycznych

Nasz serwis to także liczne porady praktycznie. Piszemy o opłatach za chorwackie autostrady, o cenach paliw i o tym, jak najlepiej się rozliczać. Nie brakuje też informacji o cenach w barach i restauracjach oraz o lokalnej kuchni. Piszemy o tym, co zjeść, gdzie zjeść i ile to powinno kosztować. Porady praktyczne to ważna część naszego serwisu.

Plaże i turystyka aktywna w Chorwacji

Uzupełnieniem portalu są obszerne działy tematyczne na temat chorwackich plaż i turystyki aktywnej. Piszemy o tym jak wyglądają poszczególne fragmenty wybrzeża, gdzie znajdują się plaże piaszczyste w Chorwacji oraz gdzie są wyspy warte odwiedzenia. Nie unikamy tematów mniej popularnych. Wyszczególniamy między innymi chorwackie plaże naturystyczne. Piszemy o tym, gdzie jechać na pierwsze w życiu wakacje w Chorwacji oraz o tym, które kurorty są najlepsze gdy jedziemy z małymi dziećmi.

W działach "Turystyka aktywna" piszemy o wakacjach na jachcie w Chorwacji, o nurkowaniu w Adriatyku oraz o najbardziej popularnych parkach narodowych w Chorwacji. Znajdują się tam informacje na temat atrakcji, informacje jak dojechać i ceny biletów wstępu. Każdy artykuł obrazują zdjęcia.

W naszym serwisie nie brakuje klasycznych działów na temat zabytków, historii i kultury Chorwacji. Zapraszamy także do działu „Chorwacja na luzie”, gdzie w swobodny sposób opisujemy wakacyjną stronę chorwackich kurortów.

Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu informacje były rzetelne i aktualne, jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Copyright © 2014 - 2015 by KierunekChorwacja.pl (Studio Pianeta). Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów i zdjęć wyłącznie za pisemną zgodą wydawcy serwisu.